Młoda Para

Młoda Para

Pierwszy Taniec jest najważniejszym wydarzeniem weselnym. Jest zapowiedzią zarówno cudownego wieczoru, jak i Waszego przyszłego życia we dwoje. Lekkość z jaką dacie się poprowadzić muzyce z pewnością będzie miała odzwierciedlenie w małżeńskiej przyszłości.

Nauka tańca jest dobrą okazją do nauki okazywania sobie uczuć. Na zajęciach będziecie mieć okazję na poświęcenie partnerowi chwili uwagi i wsłuchanie się w siebie nawzajem. Tutaj nauczycie się też zaufania, które musicie sobie okazać tańcząc razem. Sprawimy by ten najważniejszy moment zbliżył Was i wprowadził w zachwyt wszystkich Waszych gości. Byście przez Pierwszy Taniec mogli wyrazić swoje najgłębsze uczucia.

RODZAJE ZAJĘĆ

  • Zajęcia indywidualne – „Pierwszy Taniec” – to najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Nasi instruktorzy przygotują cały pierwszy taniec: wejście na parkiet, układ taneczny, eleganckie zakończenie i zejście z parkietu, pomogą Wam także wybrać rodzaj tańca i muzykę.
  • Kurs Tańca Towarzyskiego – dla par, które mają jeszcze dużo czasu do tego ważnego dnia, chcą dopracować perfekcyjnie swój Pierwszy Taniec, polecamy zapisanie się rok wcześniej na regularne zajęcia z Tańca Towarzyskiego. Tutaj bez pośpiechu nauczycie się po kolei wszystkich tańców standardowych i latynoamerykańskich. Będziecie mieli dużo czasu na to, aby swobodnie i bezstresowo doszlifować kroki taneczne, płynność ruchów i pewność siebie w tańcu. Gorąco zapraszamy! (Po skończonym miesiącu nauki, przechodzimy na kolejny, wyższy poziom.)

 

Instruktorzy

Monika Spiżak

Maciej Strumiński

Grafik

Zapisz się

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Nr telefonu


    Uwagi