Kurs szpagatowy

Kurs szpagatowy

Kurs szpagatowy przeznaczony jest zarówno dla osób, których celem jest opanowanie techniki pozwalającej wykonać szpagat, ale również dla wszystkich , którzy chcą zadbać o swoje mięśnie poprzez prawidłowe ich rozciągnięcie.

Opanowanie techniki prawidłowego rozciągania może uchronić przed różnego rodzaju urazami i jest wskazane dla wszystkich osób, które tańczą lub uprawiają sport.

Zajęcia rozpoczynają się solidną rozgrzewką, by móc przejść do rozciągania całego ciała. Na zajęciach panuje przyjemna, relaksująca atmosfera, którą dopełnia spokojna muzyka i przygaszone światło. Skupiamy się przede wszystkim na rozluźnieniu, głębokim oddechu i wsłuchiwaniu się we własne ciało i jego potrzeby.

Każda grupa początkująca prowadzona jest tak, by było można dołączyć na każdym etapie! Na pewno sobie poradzisz, zapraszamy!

Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych (16+)

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach na zajęciach.

Jak przygotować się do zajęć: 

Warto ubrać się w elastyczny, wygodny strój. Ćwiczyć można w skarpetkach lub miękkim obuwiu/baletkach. Przydatna może okazać się mała butelka wody. Można również przyjść z własną matą lub ręcznikiem, który można położyć na macie.

Instruktorzy

Natalia Rzepecka

Grafik

Kurs szpagatowyTerminPoczątekUwagi
Grupa 1 Poniedziałek godz. 19:0004.09.2023Grupa ruszyła, można dołączyć!
Grupa 2Czwartek godz. 19:0007.09.2023Grupa ruszyła, można dołączyć!

Zapisz się

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)


  Uwagi

  Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 120zł

  8 wejść (2x/tyg) – 200zł

  jednorazowe wejście – 40zł

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport

  Czas trwania: 1h