Zumba dla dorosłych
ZUMBA® to trening radości, podczas którego nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję i – co najważniejsze – poczujesz się naprawdę świetnie. Warto zatem zdobyć się na odwagę i spróbować czegoś nowego. Zapraszamy nie tylko Panie, ale także i chętnych Panów! Do zobaczenia na imprezie!
Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych (16+) Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach jedynie za pisemną zgodą rodzica/opiekuna (druk do pobrania tutaj lub do odbioru na recepcji)
Każda grupa początkująca prowadzona jest tak, by było można dołączyć na każdym etapie! Na pewno sobie poradzisz, zapraszamy!
Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach na zajęciach.
Instruktorzy
Zajęcia - Nowosądecka
| Grupa | Termin | Początek | Poziom | Uwagi |
|---|---|---|---|---|
| Grupa 1 Anna | Poniedziałek 20:00 | 15.09.2025 | początkujący | Grupa ruszyła, można dołączyć! |
| Grupa świąteczna 1 22.12 | Poniedziałek 20:00 | 22.12.2025 | początkujący | Zbieramy zapisy |
| Grupa świąteczna 2 29.12 | Poniedziałek 20:00 | 29.12.2025 | początkujący | Zbieramy zapisy |
Sprawdź zajęcia w innej lokalizacji
Zapisz się
Cennik
Karnet miesięczny
4 wejścia (1x/tyg) – 120zł
8 wejść (2x/tyg) – 200zł
jednorazowe wejście – 40zł
Akceptujemy Karty:
- MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
- Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
- FitProfit
- Medicover Sport
- PZU Sport
Czas trwania zajęć
1h