Warsztat techniki tańca współczensego plus „Ocean ruchu” z Alicją Miszczor

Warsztat techniki tańca współczensego plus „Ocean ruchu” z Alicją Miszczor

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat TECHNIKI TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO plus z Alicją Miszczor

OCEAN CIAŁA

Bądź z nami, odkryj drzemiące w Tobie możliwości

3 godziny warsztatów dziennie

Warsztat będzie nauką techniki tańca współczesnego połączoną z elementami improwizacji tańca oraz kompozycji ruchu.

Technika tańca obejmuje takie zagadnienia, jak : świadomość ciała, nauka figur i kroków tanecznych (min.swingi, skoki, obroty, kontrakcje, zawieszenia, spirale, praca z centrum oraz artykulacja kończyn) ; ekonomia i płynność ruchu ; jakości ruchowe: tj min…napięcie,rozluźnienie,ciężar, impuls.

Część związana z improwizacją tańca i kompozycją ruchu obejmuję : odniesienie do anatomii i fizjologi tancerza,praca z wyobraźnią, emocjami . Skupimy się nad formą ruchu ( świadomość ruchu, kształt) oraz jego wypełnieniem (intencją tańczącego). Zapoznacie się najnowocześniejszymi metodami pracy z ciałem tj.: Improwizacja i symbolika ciała metodą Detlefa Kapperta, Ruch Autentyczny, Metoda Skinner Releasing.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób, które szukają inpiracji w dziedzinie : ruchu tańca, chcą zacząć przygodę z tańcem, bądź miały już styczność z innymi formami ruchu.

Alicja Miszczor:

ur. w 1982r. Aktorka ruchu. Aktywna instruktorka techniki tańca współczesnego. Prowadzi kursy improwizacji w tańcu i teatru ruchu w Krakowie oraz w Katowicach (łączy tam trening rozwoju osobistego z nauką autentycznego , kreatywnego ruchu i improwizacji tańca). Pracuje również z seniorami. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu(2013r.). Dyplomowana Instruktorka ‘Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała’ ( Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu/ Essen/ r. Detlef Kappert) [kurs choreoterapii]. Jest absolwentką PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec współczesny(2008r.). Od 2008 do 2015r. roku tancerka w EST u I. Olszowskiej. Między 2013r. a 2015r. współpracowała z teatrem Barakah w Krakowie (projekt OBSZAR TAŃCA). Tam brała udział w wielu spektaklach. Tworzyła tam też autorskie spektakle solowe. Współtwórczyni i tancerka w projektach video tańca we współpracy min. z Renatą Przemyk, Bartkiem Kulasem, Kamilą Piazzą. Zanim zaczęła tańczyć zajmowała się sztukami plastycznymi. Taniec to dla niej min. forma komunikacji ze sobą i światem , sposób na życie, miejsce spotkania sfery duchowej, emocjonalnej i fizycznej oraz swoisty plac zabaw.

 

 

KIEDY:

30 i 31 Lipca

30.07- godz.. 18:00 – 21:00

31.07- godz. 18:00 – 21:00

CENA: do 24 Lipca- 190 zł,

po 24 Lipca – 240 zł.**

 

Gwarancją zapisania się na warsztat, jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł na konto szkoły.

 

**liczy się data wpłaty a nie data zapisu

ZAPISY:

Sempre Taniec & Fitness

sempretaniec@sempretaniec.pl

kom.: 509 656 214

tel.: (12) 292 2002

84 1140 2004 0000 3902 7479 2426

(obowiązek przesłania potwierdzenia dokonania wpłaty na adres mailowy)