Sempre female workshops

Sempre female workshops

Zapraszamy na Sempre female workshops czyli warsztaty specjalnie dla kobiet!?? 

Wyzwolą one w Was kobiecą siłę i zapewnią super energię na długo?? 

Nie może was zabraknąć! ?

Warsztaty są na poziomie początkującym, więc jeśli jeszcze nie miałaś styczności z takimi formami tańca to te Warsztaty są również dla Ciebie!

Termin: 15 października 2022
✨ 10:00-11:20 female dancehall z Anią Bogunią
✨ 11:40-13:00 twerk z Julką Żak

Zapisy: http://sempretaniec.pl/zajecia/twerk/

Koszt: 80zł (obejmuje całe warsztaty)

? DANCEHALL to styl tańca powstały na Jamajce pod koniec lat 70. Wbrew powszechnej opinii dancehall to nie jedynie trzęsienie pupą, ale przede wszystkim technika, kroki, które posiadają swoje nazwy i znaczenie. To również taniec nie tylko dla kobiet, na Jamajce tańczą go przede wszystkim mężczyźni. Oprócz tanecznej techniki i wiedzy liczy się tutaj pozytywne nastawienie i duże pokłady energii.
Na warsztatach skupimy się na kobiecej stronie dancehallu – poznamy damskie kroki tańczone tylko przez kobiety oraz nauczymy się wielu technicznych elementów skupiających się na pracy miednicy i nie tylko. Obudzimy w sobie pokłady kobiecości i pewności siebie – oprócz samej techniki w dancehallu dużą rolę odgrywa attitude i nad tym również popracujemy. Czeka nas solidny trening, ale także duża dawka zabawy!

? TWERK – technika taneczna powstała w latach 90′ na południu Stanów Zjednoczonych polegająca na charakterystycznej pracy pośladków i mocno nabierająca popularności po roku 2010. Taniec mocno osadzony w kulturze Hip-Hop czerpiący inspirację z rdzennych tańców Afryki (mapouka) i Jamajki (dancehall). Zajęcia skierowane są głównie do kobiet. Łączą w sobie elementy pracy nad techniką tańca oraz wzmacniania i rzeźbienia „kobiecych” partii ciała. Jeśli marzysz o zgrabnych uniesionych pośladkach to zajęcia dla Ciebie! Każde zajęcia kończą się choreografią w której wykorzystywane są poznane elementy techniki twerk. Taniec ten pozwala nabrać pewności siebie i otworzyć się na swoją własną kobiecą naturę. Myślisz że masz trochę za dużą pupę? Pokażemy Ci jak być z niej dumną!