Reggaeton

Reggaeton

Reggaeton – forma tańca pochodząca z Portoryko, w której tańczy się do muzyki również o nazwie reggaeton (połączenie reggae i rapu) Elementem charakterystycznym tej muzyki jest syntezowany perkusyjny rytm. Podstawę reggaetonu stanowią krótkie, mocne ruchy bioder i klatki piersiowej oraz bioder, jak również liczne izolacje i szejki. Reggaeton bazuje na tańcach osadzonych w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Na zajęcia zapraszamy zarówno Panie jak i Panów.

Zajęcia poprowadzą dla Was Natalia Cebula oraz Piotrek Grzybek 

Natalia swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Z czasem jednak miejsce w jej sercu zajęły tańce karaibskie – salsa, bachata i merengue. W tych stylach szkoliła się oraz brała udział i zdobywała medale w turniejach i mistrzostwach krajowych. W 2014 roku wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy IDO w Tańcach Par i Synchro Dance w Austrii. Obecnie nadal rozwija swoje umiejętności taneczne, głównie w reggaetonie, bachacie oraz w salsie. Jest instruktorką w krakowskich szkołach tańca. Taniec zawsze wyzwala w niej pozytywną energię i sprawia, że na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, którym zaraża innych.

Piotrek Grzybek – twórca marki BailaTON, organizator festiwali tanecznych, obozów na Kubie i rewelacyjny tancerz latynoski i wiele wiele więcej. Piotrek Grzybek to nieszablonowy tancerz z Krakowa, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Często daje ponieść się emocjom panującym na sali i zabiera swoich podopiecznych w podróż do świata bez tanecznego wstydu, kanonów i ograniczeń. Reggaetonu uczył się na Kubie, wiec na jego zajęciach poczujesz jego prawdziwą esencje. Kocha inspirować ludzi i udowadniać im, że mogą pokonać swoje bariery, a granice nie istnieją. W tygodniu prowadzi zajęcia w krakowskich szkołach, lecz weekendowo wyjeżdża by inspirować na największych festiwalach w Polsce i za granicą. Jego największym dotychczasowym osiągnięciem jest prowadzenie zajęć na festiwalu Ingi Fominykh – Siberian Reggaeton Festiwal w Azji. Marzy o tym, by taniec w Polsce był głęboko wpisany do naszej kultury.

 

Każda grupa początkująca prowadzona jest tak, by można było dołączyć na każdym etapie! Na pewno sobie poradzisz, zapraszamy!

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach.

 

 

 

Instruktorzy

Natalia Cebula

Grafik

zajęciaTerminpoziompoczątekuwagi
Grupa 1Wtorek godz. 17:00początkujący06.09.2022Można dołączyć

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Uwagi


  • Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 120zł

  jednorazowe wejście – 40zł

   

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport

  Czas trwania zajęć

  1h