Reggaeton

Reggaeton

Reggaeton – forma tańca pochodząca z Portoryko, w której tańczy się do muzyki również o nazwie reggaeton (połączenie reggae i rapu) Elementem charakterystycznym tej muzyki jest syntezowany perkusyjny rytm. Podstawę reggaetonu stanowią krótkie, mocne ruchy bioder i klatki piersiowej oraz bioder, jak również liczne izolacje i szejki. Reggaeton bazuje na tańcach osadzonych w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Na zajęcia zapraszamy zarówno Panie jak i Panów.

Zajęcia poprowadzi dla Was Natalia Cebula – Natalia swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Z czasem jednak miejsce w jej sercu zajęły tańce karaibskie – salsa, bachata i merengue. W tych stylach szkoliła się oraz brała udział i zdobywała medale w turniejach i mistrzostwach krajowych. W 2014 roku wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy IDO w Tańcach Par i Synchro Dance w Austrii. Obecnie nadal rozwija swoje umiejętności taneczne, głównie w reggaetonie, bachacie oraz w salsie. Jest instruktorką w krakowskich szkołach tańca. Taniec zawsze wyzwala w niej pozytywną energię i sprawia, że na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, którym zaraża innych.

Instruktorzy

Natalia Cebula

Grafik

zajęciaTerminpoziompoczątekuwagi
ReggatonWtorek 17:00początkujący24 maja Zbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Uwagi


  Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 90 zł

  Karnet dwumiesięczny

  8 wejść (1x/tyg) – 160 zł

  jednorazowe wejscie – 30zł

  Akceptujemy Karty:

  • Muliti Sport Plus
  • Multisport student
  • FitProfit
  • OK System

  Czas trwania zajęć

  1h