West Coast Swing

West Coast Swing

WEST COAST SWING

West Coast Swing to absolutny hit krakowskich (i nie tylko) parkietów w ostatnich latach. Dzieje się tak dlatego, że jest niezwykle naturalny i intuicyjny, można go tańczyć do 80% muzyki dostępnej na rozmaitych imprezach i nie wymaga lat treningów aby móc swobodnie się w nim odnaleźć i wspaniale tańczyć. To taniec nastawiony na socjal, oprócz gwarancji dobrej zabawy, otworzy cię też na poznanie całej masy wspaniałych ludzi na licznych imprezach, warsztatach, eventach. Na naszych zajęciach zalecamy zmiany w parach, ponieważ stawiamy nacisk na to aby nauczyć tańca uniwersalnego oraz skutecznego prowadzenia i podążania.
Prowadzący: George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood to para z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim, która taniec ma we krwi. Choć posiadają zupełnie różne zaplecza taneczne i sukcesy i innych formach tańca – połączył ich właśnie West Coast Swing i spontaniczna improwizacja taneczna w której odnaleźli nową pasję i której poświęcili ostatnie lata. Energiczni, sympatyczni i skuteczni z ich zajęć na pewno wyjdziesz z uśmiechem!

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach.

Zapraszamy serdecznie!

Instruktorzy

George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood

Grafik

West Coast SwingTerminPoczątekPoziomUwagi

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)


  Uwagi

  PROMOCJA!

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 60 zł

  8 wejść (2x/tyg) – 100 zł

  jednorazowe wejście – 20zł

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport