Sexy latino dance

Sexy dance

Taniec w stylu sexy dance to nie tylko sport, to również sensualność, kobiecość i pewność siebie. To znajomość swoich możliwości i umiejętność korzystania z własnych atutów. To sposób na wyrażanie emocji i zabawę różnymi formami ekspresji.
Na zajęciach stawiamy na emocje i indywidualizm. Najważniejsze jest rozbudzenie zmysłowości i kreatywności oraz zbudowanie pewności siebie w tańcu. Instruktorka zwraca szczególną uwagę na precyzję ruchu i drobne detale, które sprawiają, że taniec nabiera niezwykle kobiecego i seksownego charakteru.
Na zajęciach będziemy ćwiczyć zdolność swobodnej autoprezentacji i ekspresji w tańcu. Nauczysz się w zmysłowy i kobiecy sposób uwodzić widza ruchem.
Zajęcia Sexy Dance to świetny trening umożliwiający opanowanie kocich ruchów oraz rozbudzenie seksapilu i kobiecości.
Celem zajęć będzie wypracowanie poczucia pewności siebie i swobody podczas tańca oraz opanowanie podstawowych kroków tanecznych, które można w dowolny sposób łączyć, tworząc po zajęciach własne choreografie.
Na zajęciach będziemy się uczyć ciekawej choreografii ze szczególnym zwróceniem uwagi na technikę wykonania danego kroku tak, by każda z uczestniczek mogła pracować nad precyzją ruchu i tzw. lekkością w tańcu.

Instruktorzy

Magda Samek

Grafik

Sexy danceTerminPoczątekPoziomUwagi

Zapisz się

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)


  Uwagi

  Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 120zł

  8 wejść (2x/tyg) – 200zł

  jednorazowe wejście – 40zł

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport

  Czas trwania zajęć: 1h