Kurs Female Dancehall

Kurs Female Dancehall

Chcesz nauczyć się podstaw kobiecego dancehallu? Zapraszamy Cię na nasz nowy 2-miesieczny kurs, który rozpocznie się już we wtorek 7go marca w Szkole Tańca Sempre!

Opis kursu:
Female Dancehall to kurs, który od podstaw i w sposób systematyczny przedstawi ewolucję tańca dancehall w wersji kobiecej – od początków w erze rub a dub do czasów obecnych.
Zajęcia opierać się będą na nauce techniki ruchu bioder, izolacji konkretnych partii ciała oraz opanowania koordynacji ruchowej. Elementy te będą wkomponowane w naukę wybranych damskich kroków dancehallowych – prostych i jednocześnie efektownych! – stworzonych przez najpopularniejsze tancerki na wyspie.
Kursantki będą miały tez okazje poznać proste choreografie, przygotowane do popularnych dancehallowych piosenek, stworzonych specjalnie dla kobiet przez jamajskich artystów 

Dla kogo ten kurs:
Kurs Female Dancehall przeznaczony jest dla dziewczyn, które chcą poznać tajniki tańca dancehall w jego kobiecej odsłonie – wesołej i uwodzicielskiej, a jednocześnie zdecydowanej i dynamicznej – odzwierciedlającej kobieca różnorodność oraz silną pozycję, która zajmują kobiety w świecie kultury dancehall.

Kto prowadzi:
Zajęcia poprowadzi Marcelina Kurowska – doświadczona instruktorka tańca dancehall, utytułowana tancerka, która dopiero co wróciła z 2-tygpdniowego intensywnego szkolenia pod okiem jamajskich tancerzy i tancerek, które odbywało się w samym sercu dancehallu – w Kingston na Jamajce.
Marcelina to osoba pogodna i bezpośrednia, która dba o pozytywną atmosferę na zajęciach i dobre samopoczucie wszystkich kursantek. Zajęcia są wesołe i jednocześnie wyczerpujące – ze względu na niespożyte nakłady energii instruktorki 😉

Kiedy i gdzie:
07.03.2017 (start kursu) WTOREK, godzina 18:00
Kurs będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00, przez kolejne 8 tygodni.

Cena:
W przypadku jednorazowej opłaty – 160 zł
W 2 ratach – 85 zł

Więcej informacji :
Sempre Taniec & Fitness
ul. Berka Joselewicza 26
31-031 Kraków
tel. 12 292 20 02
tel. 509 656 214
mail: sempretaniec@sempretaniec.pl
www.sempretaniec.pl