Kurs burleski

Kurs burleski

Zapraszamy na nowy kurs burleski. Zajęcia odbywać będą się w każdą środę o godzinie 19.00 a poprowadzi je dla Was Monika Jarosz.
Kurs potrwa od 25 maja do 29 czerwca a jego całkowity koszt to 120 zł

Burleska – są to zajęcia skierowane do każdej z dziewczyn, która chce rozwinąć swoje umiejętności taneczne i równocześnie poczuć się w swoim ciele pewnie i pięknie. Burleska jest zmysłowym tańcem , który j niezwykle kusi zmysły jest widowiskowy i przesiąknięty kobiecością, pozbawioną współcześnie bardzo często spotykanej obsceniczności i wulgarności. Pozwoli każdej kobiecie wydobyć z pewność siebie i seksapil, z klasa. Jest to idealny środek pomiędzy byciem zbyt pewnym siebie i tak zwana „cicha myszka”.

Zajęcia rozpoczyna rozgrzewką, która ma na celu wzmocnić i rozciągnąć nasze ciało. Bardzo dużą uwagę instruktorka zwraca na izolacje, co jest idealna podstawa do każdego tańca: solo i w parach. Zajęcia są skierowane do osób na każdym poziomie zaawansowania, gdyż proponowane są ćwiczenia na rożnym poziomie, zaczynając od bardzo podstawowych do bardzo zaawansowanych.

Burleska to świetna zabawa, ale również dobry trening. Wypracuje poprawną postawę, rozciągnie i wzmocni mięśnie nóg, pośladków i ramion. Burleska to połączenie tańca kabaretowego, broadway jazzu i sexy dance.

 

Zapisy