Warsztaty West Coast Swing

Warsztaty West Coast Swing

Czy da się nauczyć tańczyć West Coast Swing w jeden weekend? Na to i wiele innych pytań chętnie odpowiemy już 9-10 lipca! Całkowicie od zera, program 2 miesięcy kursu zrealizowany w 2 dni pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych instruktorów Westa w Krakowie! Przyjdź i dowiedz się dlaczego West skradł serca tak wielu – ten taniec jest absolutnie magiczny. Nie masz czasu na regularne zajęcia? Nie chcesz czekać 2 miesięcy zanim przejdziesz do ciekawszych figur i chcesz szybko nadrobić podstawy? Chcesz sprawdzić czy ta forma będzie tym czego szukasz? Ugruntować swoje podstawy? Jeśli tak to te warsztaty stworzyliśmy właśnie z myślą o tobie.

Warsztaty podzielone są na 2 dni. Każdego dnia czeka was 4h zajęć. Pierwszego dnia poznasz krok podstawowy oraz podstawowe figury, pozwalające na swobodny taniec w parze. Drugiego dnia rozwiniesz pozyskane dzień wcześniej umiejętności, poznasz nowe figury, rozwiniesz umiejętność prowadzenia oraz podążania, pozyskasz cenną wiedzę dotyczącą techniki west coast swing.

Prowadzący:
Paulina Górka i George Sherwood to instruktorzy znani nie tylko w Polsce.
Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie West Coast Swing dzielą się od lat, a ich energia i zaangażowanie działają lepiej niż poranna kawa

Nie trzeba mieć partnera!

Termin: 9 i 10 lipca 2022 w godzinach 15:00 – 19:00

Koszt: 150zł, a dla osób uczestniczących w kursach West Coast Swing w Sempre zniżka 50%!

Obowiązują zapisy przez formularz

Zapraszamy serdecznie!