West Coast Swing

West Coast Swing

WEST COAST SWING

West Coast Swing to absolutny hit krakowskich (i nie tylko) parkietów w ostatnich latach. Dzieje się tak dlatego, że jest niezwykle naturalny i intuicyjny, można go tańczyć do 80% muzyki dostępnej na rozmaitych imprezach i nie wymaga lat treningów aby móc swobodnie się w nim odnaleźć i wspaniale tańczyć. To taniec nastawiony na socjal, oprócz gwarancji dobrej zabawy, otworzy cię też na poznanie całej masy wspaniałych ludzi na licznych imprezach, warsztatach, eventach. Na naszych zajęciach zalecamy zmiany w parach, ponieważ stawiamy nacisk na to aby nauczyć tańca uniwersalnego oraz skutecznego prowadzenia i podążania.
Prowadzący: George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood to para z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim, która taniec ma we krwi. Choć posiadają zupełnie różne zaplecza taneczne i sukcesy i innych formach tańca – połączył ich właśnie West Coast Swing i spontaniczna improwizacja taneczna w której odnaleźli nową pasję i której poświęcili ostatnie lata. Energiczni, sympatyczni i skuteczni z ich zajęć na pewno wyjdziesz z uśmiechem!

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach.

Zapraszamy serdecznie!

Instruktorzy

George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood

Grafik

West Coast SwingTerminPoczątekPoziomUwagi

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

5915

PROMOCJA!

Karnet miesięczny

4 wejścia (1x/tyg) – 60 zł

8 wejść (2x/tyg) – 100 zł

jednorazowe wejście – 20zł

Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport