West Coast Swing

West Coast Swing

WEST COAST SWING

West Coast Swing to absolutny hit krakowskich (i nie tylko) parkietów w ostatnich latach. Dzieje się tak dlatego, że jest niezwykle naturalny i intuicyjny, można go tańczyć do 80% muzyki dostępnej na rozmaitych imprezach i nie wymaga lat treningów aby móc swobodnie się w nim odnaleźć i wspaniale tańczyć. To taniec nastawiony na socjal, oprócz gwarancji dobrej zabawy, otworzy cię też na poznanie całej masy wspaniałych ludzi na licznych imprezach, warsztatach, eventach. Na naszych zajęciach zalecamy zmiany w parach, ponieważ stawiamy nacisk na to aby nauczyć tańca uniwersalnego oraz skutecznego prowadzenia i podążania.
Prowadzący: George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood to para z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim, która taniec ma we krwi. Choć posiadają zupełnie różne zaplecza taneczne i sukcesy i innych formach tańca – połączył ich właśnie West Coast Swing i spontaniczna improwizacja taneczna w której odnaleźli nową pasję i której poświęcili ostatnie lata. Energiczni, sympatyczni i skuteczni z ich zajęć na pewno wyjdziesz z uśmiechem!

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach.

INSTENSYWNE WARSZTATY WEST COAST SWING

Czy da się nauczyć tańczyć West Coast Swing w jeden weekend? Na to i wiele innych pytań chętnie odpowiemy już 9-10 lipca! Całkowicie od zera, program 2 miesięcy kursu zrealizowany w 2 dni pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych instruktorów Westa w Krakowie! Przyjdź i dowiedz się dlaczego West skradł serca tak wielu – ten taniec jest absolutnie magiczny. Nie masz czasu na regularne zajęcia? Nie chcesz czekać 2 miesięcy zanim przejdziesz do ciekawszych figur i chcesz szybko nadrobić podstawy? Chcesz sprawdzić czy ta forma będzie tym czego szukasz? Ugruntować swoje podstawy? Jeśli tak to te warsztaty stworzyliśmy właśnie z myślą o tobie.

Warsztaty podzielone są na 2 dni. Każdego dnia czeka was 4h zajęć. Pierwszego dnia poznasz krok podstawowy oraz podstawowe figury, pozwalające na swobodny taniec w parze. Drugiego dnia rozwiniesz pozyskane dzień wcześniej umiejętności, poznasz nowe figury, rozwiniesz umiejętność prowadzenia oraz podążania, pozyskasz cenną wiedzę dotyczącą techniki west coast swing.

Prowadzący:
Paulina Górka i George Sherwood to instruktorzy znani nie tylko w Polsce.
Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie West Coast Swing dzielą się od lat, a ich energia i zaangażowanie działają lepiej niż poranna kawa

Nie trzeba mieć partnera!

Termin: 9 i 10 lipca 2022 w godzinach 15:00 – 19:00

Koszt: 150zł, a dla osób uczestniczących w kursach West Coast Swing w Sempre zniżka 50%!

Obowiązują zapisy przez formularz poniżej

Zapraszamy serdecznie!

Instruktorzy

George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood

Grafik

West Coast SwingTerminPoczątekPoziomUwagi
Grupa 1Poniedziałek godz. 19:3030.05.2022początkującyZbieramy zapisy
Grupa 2Piątek godz. 19:3022.10.2021średniozaawansowanyMożna dołączyć
Warsztaty9-10 lipca9.07.2022od zeraZbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)


  Uwagi

  PROMOCJA!

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 60 zł

  8 wejść (2x/tyg) – 100 zł

  jednorazowe wejście – 20zł

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport