Twerk

TWERK

TWERK- technika taneczna powstała w latach 90′ na południu Stanów Zjednoczonych polegająca na charakterystycznej pracy pośladków i mocno nabierająca popularności po roku 2010. Taniec mocno osadzony w kulturze Hip-Hop czerpiący inspirację z rdzennych tańców Afryki (mapouka) i Jamajki (dancehall). Zajęcia skierowane są głównie do kobiet. Łączą w sobie elementy pracy nad techniką tańca oraz wzmacniania i rzeźbienia „kobiecych” partii ciała. Jeśli marzysz o zgrabnych uniesionych pośladkach to zajęcia dla Ciebie! Każde zajęcia kończą się choreografią w której wykorzystywane są poznane elementy techniki twerk. Taniec ten pozwala nabrać pewności siebie i otworzyć się na swoją własną kobiecą naturę. Myślisz że masz trochę za dużą pupę? Pokażemy Ci jak być z niej dumną! zajęcia w ramach przygotowania do zajęć.

 

Jak przygotować się do zajęć: 

Warto ubrać się w wygodny strój, który nie krępuje ruchów. Obuwie powinno mieć sportowy charakter. Przydatna może okazać się  butelka wody. Na zajęcia warto zabrać ze sobą nakolanniki, które chronią przed urazami.

 

Instruktorzy

Julia Pęcak

Olga Dziubek

Gosia Bieńko

Grafik

TwerkTerminPoczątekPoziom Uwagi
Grupa 1 - JulkaPoniedziałek godz. 20:00grupa ruszyłapoczątkującaMożna dołączyć
Grupa 2 - JulkaPoniedziałek godz. 21:00grupa ruszyła średniozaawansowana Można dołączyć.
Grupa 3 - OlgaŚroda godz. 20:00grupa ruszyłapoczątkująca - technika Można dołączyć.
Grupa 4 - OlgaŚroda godz. 21:00grupa ruszyłapoczątkująca - choreo Można dołączyć.
Grupa 5 - GosiaPiątek 20:00grupa ruszyłapoczątkującaMożna dołaczyć

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu


  Uwagi

  Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 90

  8 wejść (2x/tyg) – 160 zł

  Jednorazowe wejście – 30 zł

  Czas trwania: 1h