Młoda Para

Młoda Para

Pierwszy Taniec jest najważniejszym wydarzeniem weselnym. Jest zapowiedzią zarówno cudownego wieczoru, jak i Waszego przyszłego życia we dwoje. Lekkość z jaką dacie się poprowadzić muzyce z pewnością będzie miała odzwierciedlenie w małżeńskiej przyszłości.

Nauka tańca jest dobrą okazją do nauki okazywania sobie uczuć. Na zajęciach będziecie mieć okazję na poświęcenie partnerowi chwili uwagi i wsłuchanie się w siebie nawzajem. Tutaj nauczycie się też zaufania, które musicie sobie okazać tańcząc razem. Sprawimy by ten najważniejszy moment zbliżył Was i wprowadził w zachwyt wszystkich Waszych gości. Byście przez Pierwszy Taniec mogli wyrazić swoje najgłębsze uczucia.

RODZAJE ZAJĘĆ

  • Zajęcia indywidualne – „Pierwszy Taniec” – to najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Nasi instruktorzy przygotują cały pierwszy taniec: wejście na parkiet, układ taneczny, eleganckie zakończenie i zejście z parkietu, pomogą Wam także wybrać rodzaj tańca i muzykę.
  • Kurs Tańca Towarzyskiego – dla par, które mają jeszcze dużo czasu do tego ważnego dnia, chcą dopracować perfekcyjnie swój Pierwszy Taniec, polecamy zapisanie się rok wcześniej na regularne zajęcia z Tańca Towarzyskiego. Tutaj bez pośpiechu nauczycie się po kolei wszystkich tańców standardowych i latynoamerykańskich. Będziecie mieli dużo czasu na to, aby swobodnie i bezstresowo doszlifować kroki taneczne, płynność ruchów i pewność siebie w tańcu. Gorąco zapraszamy! (Po skończonym miesiącu nauki, przechodzimy na kolejny, wyższy poziom.)

 

Instruktorzy

Monika Spiżak

Maciej Strumiński

Grafik

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

659