LADIES STYLE

LADIES STYLE

Chcesz wyglądać i czuć się kobieco w każdym ruchu? Każda z nas ma w sobie ukryty naturalny wdzięk i seksapil – trzeba tylko umieć go wydobyć. Podczas kursu otrzymasz zestaw ćwiczeń i wskazówek, dzięki którym staniesz się odważną, seksowną i zdecydowaną kobietą, nie tylko na sali tanecznej. Zajęcia skierowane do pań, pragnących obudzić w sobie prawdziwą kobiecą nature, podnieść pewność siebie oraz wzmocnić sylwetkę. Na każde zajęcia składa się rozgrzewka, zestaw ćwiczeń wzmacniających ciało, technika oraz choreografia. Podczas zajęć wspólnie będziemy pracować nad poprawą świadomości swojego ciała, wzmocnieniu mięśni całej sylwetki, płynnym łączeniem poznanych elementów w większe kombinacje oraz pracować nad lekkością, wdziękiem i subtelnością ruchów. Zajęcia Ladies Style z pewnością staną się świetnym rozluźnieniem dla osób mających trudności z akceptacją swojego ciała oraz będą dobrym uzupełnieniem pozostałych styli tanecznych. Mile widziane buty na obcasie. Do zobaczenia na sali !!!

Zajęcia prowadzi Anna Reichert

Instruktorzy

Ania Reichert

Grafik

LADIES STYLE TerminRozpoczęcie zajęćUwagi
Grupa 1 Wtorek 10.00 04.09Zbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Zapoznałem się z treścią REGULAMINU i akceptuję jego warunkiZgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922): Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Szkołę Tańca Sempre w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych.

Uwagi