Grupy dziecięce

Grupy dziecięce

BALET

zajęcia baletu dla dzieci mają na celu utanecznienie i umuzykalnienie dzieci, poprawę postawy, delikatność, płynność i dyscyplinę.

Grupy

GRUPA 1

-Grupa baletowa dla dzieci powyżej 5 roku życia. Podstawy tańca klasycznego, rytmiki i improwizacji tanecznej.

GRUPA 2 młodsza początkująca

Grupa wstępna skierowana do dzieci poniżej 5 roku życia. Przygotowująca do lekcji tańca klasycznego. Nauka oparta na zabawach taneczno – ruchowych

GRUPA 3 Wakacyjne zajęcia dla dzieci

Grupa dla dzieci od ok. 4 do 7 roku życia. Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych miłośników tańca. Dzieci poprzez zabawę będą oswajać się z muzyką. Podstawy tańca klasycznego, rytmiki i improwizacji tanecznej.

Modern Jazz dla dzieci

Dynamiczne zajęcia oparte na technice tańca jazz, t. współczesnego, modern dance, improwizacji i teatru tańca. Skierowane do już tańczących oraz do tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem! Zajęcia te doskonale wzmacniają ciało, poprawiają koordynację oraz elastyczność poprzez elementu stretchingu. Wzbogacone o elementy improwizacji uaktywniają naszą wyobraźnię i pobudzają kreatywność. Poprzez naukę techniki oraz choreografii staramy się znaleźć swój indywidualny styl taneczny. Pełne pasji i energii choreografie przy inspirującej muzyce na pewno wprawią każdego w dobry humor. Zapewnione mnóstwo energii, dużo uśmiechu, tańca, zdrowego ruchu i dobrej zabawy.

 

 

 

Instruktorzy

Bernadetta Zwierowska

Michał Baran

Grafik

ZajęciaTerminPoczątekUwagi
Balet Wtorek
17.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
czwartek
Czwartek
17.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
sobota 8-12
Sobota
09.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
sobota 13-16
Sobota
10.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu

Uwagi