Grupy dziecięce

Grupy dziecięce

BALET

zajęcia baletu dla dzieci mają na celu utanecznienie i umuzykalnienie dzieci, poprawę postawy, delikatność, płynność i dyscyplinę.

Grupy

GRUPA 1

Tańczące dzieciaki wesołe i energicznie zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Fantastycznie rozwijają wyobraźnię przenosząc w świat wypełniony zabawą i muzyką. Utaneczniają, umuzykalniają, uczą koordynacji , sprawności ruchowej, elastyczności w przemiłej atmosferze uczą najmłodszych współpracy w grupie. Zapraszamy!!!

 

 

Modern Jazz dla dzieci

Dynamiczne zajęcia oparte na technice tańca jazz, t. współczesnego, modern dance, improwizacji i teatru tańca. Skierowane do już tańczących oraz do tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem! Zajęcia te doskonale wzmacniają ciało, poprawiają koordynację oraz elastyczność poprzez elementu stretchingu. Wzbogacone o elementy improwizacji uaktywniają naszą wyobraźnię i pobudzają kreatywność. Poprzez naukę techniki oraz choreografii staramy się znaleźć swój indywidualny styl taneczny. Pełne pasji i energii choreografie przy inspirującej muzyce na pewno wprawią każdego w dobry humor. Zapewnione mnóstwo energii, dużo uśmiechu, tańca, zdrowego ruchu i dobrej zabawy.

 

 

 

Instruktorzy

Bernadetta Zwierowska

Grafik

ZajęciaTerminPoczątekUwagi
Tańczące dzieciakiWtorek
17.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
czwartek
Czwartek
17.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
sobota 8-12
Sobota
09.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać
Modern jazz
sobota 13-16
Sobota
10.00
Zbieramy grupęMożna się zapisać

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu

Uwagi