Dancehall

Dancehall

Styl tańca powstały na Jamajce pod koniec lat 70. Wbrew powszechnej opinii dancehall to nie jedynie trzęsienie pupą, ale przede wszystkim kroki, ktore posiadaja swoje nazwy i znaczenie oraz technika zwana dancehall queen style. To również taniec nie tylko dla kobiet, na Jamajce tańczą go przede wszystkim mężczyźni. Oprócz tanecznej techniki i wiedzy liczy się tutaj pozytywne nastawienie i duże pokłady energii. Wiele kroków tej techniki możemy zobaczyć w teledyskach gwiazd pop takich jak Sean Paul, Rihanna czy Justin Bieber.

————————————————————————————————————————————

Formacja dancehall – zajęcia na których poczujesz się jak w rodzinie! Tworzymy stałą grupę osób pozytywnie zakręconych i nie bojących się wyzwań. Wystarczy że tańczyłaś/łeś już kiedykolwiek jakikolwiek styl tańca i masz poczucie rytmu. Resztę nauczysz się na zajęciach. W trakcie zajęć poznasz masę kroków dancehallowych i zaznajomisz się z tajnikami kultury jamajskiej. Poznane kroki wykorzystywane będą przy tworzeniu grupowych choreografii na potrzeby turniejów oraz pokazów (nie bój się! Wszystko w swoim czasie). Także jeśli jesteś masz uśmiech, energię, chęć do nauki i poznania świetnych ludzi, nie zastanawiaj się tylko wpadaj!


Dancehall – grupa początkująca (open). Zajęcia przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją taneczną przygodę. Na zajęciach uczyć się będziemy poszczególnych kroków oraz elementów stylu tańca jakim jest dancehall. Wystarczy że masz w sobie nieposkromioną energię oraz chęci. Reszty nauczymy Cię na zajęciach!


Jak przygotować się do zajęć: 

Warto ubrać się w wygodny, luźny strój, który nie krępuje ruchów. Obuwie powinno mieć sportowy charakter. Przydatna może okazać się  butelka wody.

Instruktorzy

Ania Bogunia

Patryk Wyskocki

Grafik

DancehallTerminPoczątekPoziomUwagi
Grupa 1 Ania-choreoŚroda godz. 19:00odbędą się 27.05!średniozaawansowanyilość miejsc ograniczona!
Grupa 2 Ania Czwartek godz. 19:00Zajęcia odbędą się 28.05! początkującyIlość miejsc ograniczona!
Grupa 3 Ania- female 16+Czwartek godz. 20:00Zajęcia odbędą się 28.05!średnio-zaawansowanyIlość miejsc ograniczona!
Formacja "wild CHICKS"Wtorek godz. 20:00
Piątek godz. 20:00
średnio-zaawansowanyGrupa zawieszona!
Formacja " wild ARMY"Poniedziałek godz. 21:00
Wtorek godz. 21:00
zaawansowanyGrupa zawieszona
Grupa 4 Patryk openPoniedziałek godz. 17:00openGrupa zawieszona!
Grupa 5 Patryk- stepsPoniedziałek godz. 18:00początkującyGrupa zawieszona!

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu


Uwagi

Cennik

Karnet miesięczny

4 wejścia (1x/tyg) – 90 zł

8 wejść (2x/tyg) – 160 zł

jednorazowe wejcie – 30zł

Czas trwania zajęć

1h