fbpx

Dancehall

Dancehall

Styl tańca powstały na Jamajce pod koniec lat 70. Wbrew powszechnej opinii dancehall to nie jedynie trzęsienie pupą, ale przede wszystkim kroki, ktore posiadaja swoje nazwy i znaczenie oraz technika zwana dancehall queen style. To również taniec nie tylko dla kobiet, na Jamajce tańczą go przede wszystkim mężczyźni. Oprócz tanecznej techniki i wiedzy liczy się tutaj pozytywne nastawienie i duże pokłady energii. Wiele kroków tej techniki możemy zobaczyć w teledyskach gwiazd pop takich jak Sean Paul, Rihanna czy Justin Bieber.

————————————————————————————————————————————

Formacja dancehall – zajęcia na których poczujesz się jak w rodzinie! Tworzymy stałą grupę osób pozytywnie zakręconych i nie bojących się wyzwań. Wystarczy że tańczyłaś/łeś już kiedykolwiek jakikolwiek styl tańca i masz poczucie rytmu. Resztę nauczysz się na zajęciach. W trakcie zajęć poznasz masę kroków dancehallowych i zaznajomisz się z tajnikami kultury jamajskiej. Poznane kroki wykorzystywane będą przy tworzeniu grupowych choreografii na potrzeby turniejów oraz pokazów (nie bój się! Wszystko w swoim czasie). Także jeśli jesteś masz uśmiech, energię, chęć do nauki i poznania świetnych ludzi, nie zastanawiaj się tylko wpadaj!


Dancehall – grupa początkująca (open). Zajęcia przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją taneczną przygodę. Na zajęciach uczyć się będziemy poszczególnych kroków oraz elementów stylu tańca jakim jest dancehall. Wystarczy że masz w sobie nieposkromioną energię oraz chęci. Reszty nauczymy Cię na zajęciach!


Jak przygotować się do zajęć: 

Warto ubrać się w wygodny, luźny strój, który nie krępuje ruchów. Obuwie powinno mieć sportowy charakter. Przydatna może okazać się  butelka wody.

Instruktorzy

Ania Bogunia

Patryk Wyskocki

Grafik

DancehallTerminPoczątekPoziomUwagi
Grupa 1 AniaŚroda
godz.19:00
Grupa ruszyłapoczątkującyGrupa open!
cały czas można dołączyć!
Grupa 2 AniaCzwartek
godz. 19:00
Grupa ruszyłaśredniozaawansowanyGrupa open!
cały czas można dołączyć!
Grupa 3 AniaWtorek
godz. 19:00
Zajęcia ruszyłyśredniozaawansowanyGrupa open!
cały czas można dołączyć!
Grupa 4 Patryk openPoniedziałek
godz. 17.00
Grupa ruszyłapoczątkującyGrupa open!
cały czas można dołączyć!
Grupa 5 Patryk
formacja
Poniedziałek
godz. 18.00
Grupa ruszyła średniozaawansowanyMożna dołączyć!
Grupa 6 Patryk
formacja
Poniedziałek
godz. 21.00
Grupa ruszyłaśredniozaawansowanyBrak miejsc!
Grupa 7 Patryk
formacja
Wtorek
godz. 21.00
Grupa ruszyłaśredniozaawansowanyBrak miejsc!

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu


Uwagi

Cennik

Karnet miesięczny

4 wejścia (1x/tyg) – 80 zł

8 wejść (2x/tyg) – 150 zł

jednorazowe wejcie – 25zł

Czas trwania zajęć

1h