Warsztaty Dancehall w Sempre

Warsztaty Dancehall w Sempre

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne warsztaty z dancehallu które poprowadzą dla was
Karolina (Kajka) Stefaniak i Ania Bogunia!

Na zajęciach z Bogunią zagłębią się w świat męskiego dancehallu. Poznamy kroki z nazwami oraz nauczymy się choreografii. Na te zajęcia zapraszamy również panów!
Podczas classy z Dancehall Queen Style z Kajką skupimy się na poznaniu kroków z zakresu female dancehall, poświęcimy również chwilę na wzmocnienie i rozciągniecie ciała co pozwoli nam popracować nad trikami, które później wykorzystamy w choreografii. Układ będzie tak skonstruowany aby każdy mógł spróbować swoich sił bez względu na poziom zaawansowania – trudność trików będzie rosła raz z długością choreografii ;))

Kim są nasze instruktorki?

Karolina (Kajka) Stefaniak
Instruktorka dancehall, dancehall queen i twerk, absolwentka AGH.

Pierwsze taneczne kroki stawiała jako 8 latka w zespole tańca ludowego, a w 2009 roku rozpoczęła przygodę z dancehall’em.
Koncentruje się na rozwoju w dancehall queen style, który pozwala jej na połączenie pasji do dancehallu z akrobatyką. Szkoliła się pod okiem wielu tancerzy z Polski i zagranicy m.in.
Latony Style, Shelly Callum, Joan Gringesho, Staci Fya, DHQ Alevanille, DHQ Brandi, DHQ Aneika Headtop. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach i contestach (3 miejsce w duetach Dancehall Fever 2015, 2 miejsce w duetach Dancehall or Die 2016, 2 miejsce w duetach Dancehall Challenge 2016,
top 10 Slavic Dancehall Queen 2016, top 3 Dancehall Queen Challenge 2017, 2 miejsce Slavic Dancehall Queen 2017).

Od 2015 współtworzy kolaborację United Royal Tribe,
z którą zdobyła 3 miejsce w kategorii ekip na Spal Trampy 2015 oraz 1 miejsce w kategorii ekip Dancehall Queen na Wicked Dance Contest 2017.

Ania Bogunia
Ania jest pełną ambicji młodą osobą, która rozpoczęła swoją karierę taneczną 6 lat temu. Jej upór i ciężka praca sprawiły, że w krótkim czasie zaczęła osiągać sukcesy początkowo w swojej rodzinnej miejscowości Cieszynie, a następnie w Krakowie. Od 2012 jej największą pasją stał się Dancehall. Ania szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata: Japonii, Jamajki, Norwegii, USA i oczywiście Polski. Uczyła się m.in. u takich instruktorów jak Conray Richards, Joan Gringesho, JR Black Eagle, Kool Ravers, Biga Elite Team, Anthony Lee, Rie Hata, Andye Jamieson, Devin Jamieson, Denzel Chisolm, CJ Salvador. Pomimo swojego krótkiego stażu stała się już cenioną i rozpoznawalną w świecie tanecznym tancerką. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, między innymi występowała na deskach Teatru Ludowego, w ramach Festivalu Makesense oraz w programie Got To Dance. W sierpniu 2015 zdobyła I miejsce na zawodach Mad Vibie Camp w kategorii duety oraz w listopadzie 2015 również w duecie zdobyła II miejsce na zawodach Dancehall International Poland w Poznaniu. W ostatnim sezonie wraz z ekipą the Infamous zdobyła 1 miejsce w zawodach Danchall or Die 2017, 1 miejsce na Wicked Dance Contest 2017 oraz III miejsce w zawodach Dancehall Challange 2017. Na co dzień jest instruktorką studia tańca OFFicyna, Meant To Move oraz Instruktorką GT.
Pomiędzy treningami studiuje Farmację na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Koszt:
60zł

Zapisy oraz więcej informacji:
Sempre Taniec & Fitness
sempretaniec@sempretaniec.pl
kom.: 509 656 214
tel.: (12) 292 2002