Sempre female workshops – edycja II

Sempre female workshops – edycja II

Zapraszamy Serdecznie na II edycję Sempre female workshops czyli warsztatów specjalnie dla kobiet! ? 3 godziny twerku w płaskich butach i na obcasach wyzwolą w Was kobiecą siłę, pewność siebie i seksapil, a przede wszystkim pozytywną energię ?

Warsztaty odbędą się na poziomie początkującym. Jeśli jeszcze nie miałaś styczności z takimi formami tańca, nie wstydź się, bo te warsztaty są również idealne dla Ciebie! Może chciałaś spróbować kiedyś takich zajęć, ale nie byłaś pewna? Przyjdź i sprawdź. Gwarantujemy, że się zakochasz. ?

Termin: 2 lipca 2022 r. (sobota)
✨ 10:30 -12:00 twerk z Julką Żak
✨ 12:30 -14:00 twerk in heels z Gosią Bieńko


KOSZT:
80zł – dla osób, które uczestniczyły we wcześniejszej edycji Sempre female workshops
100 zł – dla osób, które uczestniczą w warsztatach pierwszy raz

Zapisy: http://sempretaniec.pl/zajecia/twerk/


?TWERK – technika taneczna powstała w latach 90′ na południu Stanów Zjednoczonych polegająca na charakterystycznej pracy pośladków i mocno nabierająca popularności po roku 2010. Taniec mocno osadzony w kulturze Hip-Hop czerpiący inspirację z rdzennych tańców Afryki (mapouka) i Jamajki (dancehall). Zajęcia łączą w sobie elementy pracy nad techniką tańca oraz wzmacniania i rzeźbienia „kobiecych” partii ciała. Jeśli marzysz o zgrabnych uniesionych pośladkach to zajęcia dla Ciebie! Każde zajęcia kończą się choreografią w której wykorzystywane są poznane elementy techniki twerk. Taniec ten pozwala nabrać pewności siebie i otworzyć się na swoją własną kobiecą naturę. Myślisz że masz trochę za dużą pupę? Pokażemy Ci jak być z niej dumną!

?TWERK IN HEELS – pierwszy raz takie zajęcia odbędą się w naszej szkole. Jest to połączenie zarówno twerku jak i high-heels. High-heels to zajęcia na których poznajemy tajniki poruszania się na szpilkach. Dołączymy do tego twerk, a razem da to nieziemskie połączenie Zajęcia skierowane są głównie do kobiet. Tańcząc wzmocnimy nie tylko nogi, poprawimy sylwetkę i zyskamy nowe umiejętności taneczne, ale poprawimy swoją samoocenę i zyskamy pewność siebie. W tym tańcu można poczuć się wyjątkowo kobieco i seksownie, wręcz nawet drapieżnie i lekko wyzywająco.