Reggaeton

Reggaeton

Reggaeton – forma tańca pochodząca z Portoryko, w której tańczy się do muzyki również o nazwie reggaeton (połączenie reggae i rapu) Elementem charakterystycznym tej muzyki jest syntezowany perkusyjny rytm. Podstawę reggaetonu stanowią krótkie, mocne ruchy bioder i klatki piersiowej oraz bioder, jak również liczne izolacje i szejki. Reggaeton bazuje na tańcach osadzonych w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Na zajęcia zapraszamy zarówno Panie jak i Panów.

Zajęcia poprowadzi dla Was Natalia Cebula

Natalia swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Z czasem jednak miejsce w jej sercu zajęły tańce karaibskie – salsa, bachata i merengue. W tych stylach szkoliła się oraz brała udział i zdobywała medale w turniejach i mistrzostwach krajowych. W 2014 roku wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy IDO w Tańcach Par i Synchro Dance w Austrii. Obecnie nadal rozwija swoje umiejętności taneczne, głównie w reggaetonie, bachacie oraz w salsie. Jest instruktorką w krakowskich szkołach tańca. Taniec zawsze wyzwala w niej pozytywną energię i sprawia, że na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, którym zaraża innych.

 

Każda grupa początkująca prowadzona jest tak, by było można dołączyć na każdym etapie! Na pewno sobie poradzisz, zapraszamy!

Na każdą grupę obowiązują oddzielne zapisy, ale nie trzeba zapisywać się każdorazowo – ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach na zajęciach.

 

 

 

Instruktorzy

Natalia Cebula

Grafik

zajęciaTerminpoziompoczątekuwagi
Grupa 1Wtorek godz. 17:00open05.09.2023Grupa ruszyła, można dołączyć!
Grupa 2 Piątek godz. 18:00 początkujący20.10.2023Zbieramy zapisy

Zapisz się

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Uwagi


  • Cennik

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 120zł

  jednorazowe wejście – 40zł

   

  Akceptujemy Karty:

  • MultiSport Plus / Student – bez ograniczeń
  • Multisport Classic / Light / MultiActive – jedno wejście dziennie
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport

  Czas trwania zajęć

  1h