Powrót do formy

Powrót do formy

Zapraszamy na nową serię zajęć skierowanych przede wszystkim do osób po przebytej chorobie COVID-19 mających trudności oddechowe lub wytrzymałościowe przy większym wysiłku fizycznym. Idealnie sprawdzi się również dla osób po dłuższej przerwie bez treningów, jako powrót do formy.

Na cykl zajęć składają się:

 

 • Zajęcia oddechowo – rozciągające (w poniedziałki o 20:00)

Wspierające prawidłowy oddech i postawę

Zajęcia mają na calu naukę poprawnego oddechu łączącego umysł z ciałem. Oddech ma bowiem ogromny wpływ zarówno na funkcjonowanie całego organizmu, jak i na pracę mózgu. Zajęcia skoncentrowane będą w głównej mierze na kręgosłupie i jego postawie nie tylko w trakcie wykonywania delikatnych ćwiczeń rozciągających, ale także podczas czynności dnia codziennego. Będziemy uczyć się jak prawidłowo wykonywać najprostsze czynności by uniknąć kontuzji oraz jak rozluźniać mięśnie i relaksować umysł. Zajęcia polecane są także dla osób po przebyciu choroby COVID-19 w celu poprawy jakości oddechu i stopniowego wracania do sprawności fizycznej.

Zajęcia poprowadzi Natalia Bauer – certyfikowana instruktorka jogi

Instruktorzy

Natalia Bauer

Pola Ryżak

Grafik

ZajęciaTerminPoczątekUwagi
Gr. 1 Zajęcia wzmacniające- PolaPoniedziałek godz. 19;0010.05Zbieramy zapisy
Gr. 2 Zajęcia oddechowo-rozciągające- NataliaPoniedziałek godz. 20:0010.05Zbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)


  Uwagi

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 90 zł

  8 wejść (2x/tyg) – 160 zł

  Jednorazowe wejście – 30 zł