fbpx

Popping

Popping taniec uliczny, zaliczany jako jeden z oryginalnych „funky styles”. Został stworzony w 1974 we Fresno (stan Kalifornia) w społeczności afroamerykańskiej przez Boogaloo Sama i jego brata Popin’ Pete’a. Polega on na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki w połączeniu z różnymi pozami i ruchami.
Popping skupia się wokół technik zwanych „pop” (popping) lub „hit” (hitting), które oznaczają szybkie napięcia i rozluźniania mięśni tworzące efekt szarpnięcia (pop lub hit) na ciele poppera. Popping koncentruje się na specjalnych partiach ciała, tworząc warianty w rodzaju: pop arm (pop ręką), leg pop (pop nogami), chest pop (pop klatką piersiową), neck pop (pop szyją). Łącząc warianty, sprawiamy, że spięcia są bardziej wyraziste. Silniejsze popy zwykle pociągają za sobą popy dolnej i górnej części ciała jednocześnie.

 

 


Zajęcia- Slim Pop

Na swoich zajęciach skupiam się przede wszystkim na podstawach oraz technice, których zgłębienie pozwoli poznać pozostałe style takie jak Popping, Boogaloo, Waving, Toyman, Robot, Tutting, wszelkiego rodzaju Flexy i wiele innych. Każde zajęcia są prowadzone w grupie ale to nie znaczy, że nie możemy podzielić się na podgrupy aby otworzyć swoje umysły i wzajemnie  zainspirować, dobrze się przy tym bawiąc. Pamiętajcie że taniec to również zabawa i pozytywna energia, która na pewno spotkacie u mnie na zajęciach.

Instruktorzy

Sebastian TimeOn Borowiec

Slim Pop

Grafik

PopingTerminPoziom PoczątekUwagi!
Grupa 1 Wtorek
godz. 17:00
openStart 10.09Zbieramy zapisy
Grupa 2 Piątek
godz. 17:00
openStart 6.09Zbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)


Nr telefonu

Uwagi

Cennik

Karnet miesięczny
4 wejścia (1x/tyg) – 80 zł

8 wejść (2x/tyg) – 150 zł

jednorazowe wejscie – 25zł

Czas trwania zajęć
1h