Kadra

Monika Spiżak

Trenuje taniec towarzyski od wielu lat. Swoje umiejętności szlifowała w Studiu Tańca NARCYZ w Krakowie. Zdobyła międzynarodowe klasy taneczne biorąc udział w turniejach w całej Polsce, m.in. Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańckich. Nauka tańca sprawia jej ogromna radość, a jej marzeniem jest aby każdy jej uczeń pokochał taniec, tak jak ona. Jako instruktor i choreograf specjalizuje się w odmianie Free Style – Disco Dance. Jej choreografie i występy taneczne sięgnęły po wiele tytułów mistrzowskich m.in. na Otwartych Mistrzostwach Strefy Zachodniej, Otwartych Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej, Otwartych Mistrzostwach woj. Wielkopolskiego w Tańcu Dyskotekowym i Estradowym, Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego i Współczesnego, Otwartych Mistrzostwach Polski i wielu innych. Ma głowę pełną pomysłów. Na swoim koncie posiada również wiele choreografii tematycznych i eventowych.

Prowadzi zajęcia: Taniec towarzyski Pierwszy taniec Free Style Latino Solo Erotic Dance

Maciej Strumiński

Pierwsze kroki taneczne stawiał w tarnobrzeskim klubie tańca SAMBA i od tamtej pory taniec stał się jego pasją. Sportowy taniec towarzyski trenował przez 10 lat w Studiu Tańca NARCYZ w Krakowie – osiągając w tym czasie liczne sukcesy na turniejach w Polsce i zagranicą. Na swoich zajęciach zwraca uwagę nie tylko na ilość poznawanych kroków i figur tanecznych, ale przede wszystkim na jakość ich wykonania. W zajęcia wkłada całą swoją energię, zaangażowanie, a także szczyptę humoru, dzięki czemu treningi przebiegają w sympatycznej atmosferze. Jego potencjał i zaangażowanie jako instruktora to niewątpliwe atuty, które przyciągają wielu zainteresowanych tańcem na prowadzone przez niego zajęcia. Taniec to jego pasja, którą stara się zarażać wszystkich.

Prowadzi zajęcia: Taniec towarzyski Pierwszy taniec

Michał Baran

Tancerz, choreograf oraz instruktor od 2014 roku związany z Krakowską Szkołą Tańca SEMPRE.
Tańczy od 2009 roku, od tamtej pory wziął udział w niezliczonej ilości pokazów oraz projektów tanecznych, wśród których znajdują się również takie, które sam choreografował. Swój poziom taneczny szlifował pod okiem światowej sławy choreografów oraz pedagogów z całego świata, wśród nich możemy wyróżnić takie nazwiska jak Denzel Chisolm, CJ Salvador, Thierry Verger, Matthew Tseng, Andye J, Cass Smith, Sayquon Keys czy Anthony Lee. Jego zajęcia charakteryzuje niesamowity szacunek jakim darzy to co sam uważa za fundament tańca – podstawy hip hopu, które miesza z nowoczesnymi kombinacjami nad którymi pracuje większość swojego tanecznego życia. Prócz ciężkiej pracy jakiej można doznać podczas jego lekcji, Michał ceni sobie kontakt z uczestnikami jego treningów oraz dobrą zabawę, gdyż jak sam mówi, taniec to nie tylko ciężka praca i tak jak wszystko czym się zajmujemy, powinien wywoływać uśmiech na naszych twarzach.

Bernadeta Zwierowska

Aktualnie studentka Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, tancerka zespołów baletowych Art Dance Company, Baletu Krakowskiej Akademii Tańca, Impression, instruktorka tańca pracująca z dziećmi i dorosłymi. Naukę tańca rozpoczęła w wieku 7 lat w Studio Baletowym przy Operze Krakowskiej. Następnie kontynuowała edukację w Krakowskiej Akademii Tańca, której absolwentką została w 2007 roku. W roku 2008 ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z Dziedziny Tańca Współczesnego, a w czerwcu 2009 zdała praktyczną część egzaminu dyplomu zawodowego tancerza przyznawanego przez Związek Artystów Scen Polskich. Tańczyła w wielu spektaklach oraz etiudach tanecznych m.in. „Dziadek do Orzechów”, „Obudź się – Minnesota blues”, „Przez tę ziemię przeszedł Pan” festiwal Misteria Paschalia, „Pyza na polskich dróżkach”, „Zazdrosna miłość”, IX Krakowska Wiosna Baletowa „Od adepta do gwiazdy”, „Opowieść o zwyczajnym szaleństwie”, „Alicja po drugiej stronie lustra”, „Wspomnienie”, „Momenty”, etiuda „The Bay”, „Trzy kobiety”, „Villa dei Misterii”, „Chopiniana”. Uczestniczyła w warsztatach z różnych technik tańca w kraju i za granicą, Budapest Dance Theatre, Warsztatach Tańców Dworskich w Krakowie.

Monika Jarosz

Monika Jarosz, instruktorka jazzu, modernu, burleski. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako mała dziewczynka w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Taniec z hobby przerodził się w pasję w momencie kiedy Monika poznała technikę jazz, modern i tańca współczesnego . Od tamtej pory rozwija intensywnie swoje umiejętności w tych stylach tanecznych. Burleska jest dla niej oderwaniem od schematów i szablonowości, sztuką kobiecości i klasy. W 2013 roku Monika otrzymała z wyróżnieniem tytuł „Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją taniec jazzowy „, wydany przez Egurolla Dance Studio i Polską Akademię Sportu. Szkoliła się na wielu warsztatach w Polsce i zagranicą. Odbyła szkolenie w Nowym Jorku gdzie poszerzyła swoje umiejętności taneczne w jednych z najbardziej prestiżowych szkoł na świecie , Alvin Ailey American Dance Theater Broadway Dance Center oraz w wielu innych miejscach. Jest uczennicą Łukasza Zieby, Michaiła Zubkova, Karola Miękiny. Aktualnie członkini Open Minded Group.

Magdalena Gągała

Z tańcem związana jest od dzieciństwa. Próbowała w swojej karierze wielu stylów tanecznych, jednak najdłużej w jej życiu zagościł hip-hop. Wraz z upływem czasu, zaczęła jednak poszukiwać czegoś bardziej kobiecego – tak właśnie poznała TWERK i to było olśnienie. Od 2015 roku aktywnie trenuję ten styl pod okiem polskich, jak i zagranicznych instruktorów. Aktualnie jest liderką pierwszej krakowskiej grupy stricte TWERK Kraków Twerk Queens. Na swoim koncie ma liczne występy na turniejach tanecznych, eventach sportowych, muzycznych itd.

Katarzyna Krzysztofek

Katarzyna Krzysztofek- Certyfikowana instruktorka tańca współczesnego, studentka Choreografii i Teorii Tańca (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina), tancerka Teatru Tańca Dekompresja, absolwentka Filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach (Uniwersytet Jagielloński) oraz Studium Aktorskiego Lart. Zafascynowana teatrem od najmłodszych lat, swoją fascynację rozwijała m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Z miłości do (umownej) rzeczywistości (teatralnej) powstała również miłość do ruchu- wyrażania się i „oczyszczania” poprzez niego. Uczestniczka wielu warsztatów tańca współczesnego, fizycznego oraz improwizacji. Ukończyła z wyróżnieniem kurs instruktorski w Egurola Dance Studio we współpracy z Polską Akademią Sportu. Ukończyła także Kurs Podstaw Choreografii Scenicznej (opiekun artystyczny: Iwona Olszowska). Ubiegłoroczna rezydentka BalletOFFestiwal. Nauczycielka tańca współczesnego i improwizacji ruchowej, realizatorka ruchu scenicznego oraz choreografii. Jako tancerka jest miłośniczką różnych form improwizacji ruchowej. Jako pedagog stara się zacierać granice pomiędzy aktorstwem a tańcem.

Natalia Bauer

Na co dzień odnosi sukcesy tańcząc taniec towarzyski ale posiada duże doświadczenie w dziedzinie tańca klasycznego. Swoją wiedzą dzieli się chętnie a jej miłe usposobienie sprawia, że kursanci na jej zajęciach czują się komfortowo. Cechuje ją cierpliwość i profesjonalizm.

Ania Bogunia

Ania jest pełną ambicji młodą osobą, która rozpoczęła swoją karierę taneczną 6 lat temu. Jej upór i ciężka praca sprawiły, że w krótkim czasie zaczęła osiągać sukcesy początkowo w swojej rodzinnej miejscowości Cieszynie, a następnie w Krakowie. Od 2012 jej największą pasją stał się Dancehall. Ania szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata: Japonii, Jamajki, Norwegii, USA i oczywiście Polski. Uczyła się m.in. u takich instruktorów jak Conray Richards, Joan Gringesho, JR Black Eagle, Kool Ravers, Biga Elite Team, Anthony Lee, Rie Hata,  Andye Jamieson, Devin Jamieson, Denzel Chisolm, CJ Salvador. Pomimo swojego krótkiego stażu stała się już cenioną i rozpoznawalną w świecie tanecznym tancerką. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, między innymi występowała na deskach Teatru Ludowego, w ramach Festivalu Makesense oraz w programie Got To Dance. W sierpniu 2015 zdobyła I miejsce na zawodach Mad Vibie Camp w kategorii duety oraz w listopadzie 2015 również w duecie zdobyła II miejsce na zawodach  Dancehall International Poland w Poznaniu. W ostatnim sezonie wraz z ekipą the Infamous zdobyła 1 miejsce w zawodach Danchall or Die 2017, 1 miejsce na Wicked Dance Contest 2017 oraz III miejsce w zawodach Dancehall Challange 2017. Na co dzień jest instruktorką studia tańca OFFicyna, Meant To Move oraz Instruktorką GT.
Pomiędzy treningami studiuje Farmację na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Patryk Wyskocki

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 10 lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury nr4 w Bydgoszczy i wtedy zrozumiał, że taniec stał się częścią jego życia. Zaczął szkolić się w studiach tańca na terenie całego kraju, m.in Centrum tańca Siwka, Szkoła tańca Bohema, Braterstwo stylu, Akademia Tańca Danceby i wielu innych. Zaczynał od Street dance, przez Hip hop, new age i house, aż w końcu znalazł swoją miłość jaką jest dancehall i ragga. Uczył się u najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy takich jak m.in: Jiggy Brice Fortune, Blaakow Dancer, Lil Gbb, Lucas Migliorini, Caroline Mercado, Aya Dancer, Andrey Boyko, Gabriel Francisco, Mikhal Xqluziv Dancer, Camron One Shot, JR Black Eagle, Kool Ravers, Bigga Elite oraz wielu innych. Obecnie uczy w Szkole tańca Bohema w Bydgoszczy, Szkole tańca Joanny Ossowskiej w Bydgoszczy, Powietrzyńska studio tańca w Toruniu, Szkoła tańca Fantom w Toruniu, a także daje warsztaty na terenie kraju. Zdobywca I miejsca w conteście „SPOKO” w kategorii solo Dancehall (2015), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „BUT” w kategorii Dancehall Solo pow.16 lat (2016), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Solo duet” w kategorii Dancehall Solo (2016),1sze miejsce solo – ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), Jego formacja So Wild Squad 6 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tanecznym Dancehall Challange (2017). So Wild Squad 2 miejsce – formacje ( Ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), So Wild Squad – 3 miejsce – formacje OTTN Choceń (2017). oraz wielu miejsc na podium ze swoją grupą „So Wild Squad”. Ukończył roczny kurs instruktorski ze stylów ulicznych. Pełny energii, zwariowany i bardzo kreatywny, na pewno zarazi Cię miłością do Tańca i rytmów jamajskich.

Agnieszka Podolecka

Aga Podolecka – tancerz oraz choreograf. Tańczy od około piętnastego roku życia. Szkoliła się w technikach tańca jazzowego, modern oraz współczesnego m.in. u Karola Miękiny, Łukasza Zięby, Dominika Olechowskiego oraz wielu zagranicznych choreografów. Lekcje klasyki pobierała w Kakowskiej Akademi Tańca L’art de la Danse (M. Myśliwiec, K. Skarżyńska, Michail Zubkov) oraz Art. Color Ballet (Wacław Niedźwiedź). Finalista Dance World Cup 2014 (zespół Open-Minded Group) w Portugalii, 4 miejsce w konkursie międzynarodowym w Wilnie 2015; w 2015r. zwyciężczyni polskich kwalifikacji DWC w Open Solo Modern.

W 2012roku zdobyła zawodowe kwalifikacje Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Taniec Jazzowy wydany przez Egurrola Dance Studio i Polską Akademię Sportu i w tym również roku pozostała stałym instruktorem krakowskich szkół tańca. Głównymi technikami w jakich pracuje to lyrical jazz, taniec współczesny oraz contemporary.

Przez semestr 2016 roku szkoliła się w Chicago w tak utytułowanych szkołach jak Hubbard Street Dance (Lou Conte Dance Studio) – m.in. Lizzie MacKenzie, Birute Barodicaite, Katlin Bourgeois, Pablo Piantino, Benjamin Wardel; Visceral Dance Studio – Nick Pupillo, czy American Rythm – Ricardo Garcia (technika Hortona). Przez miesiąc również pobierała lekcje w Broadway Dance Center – m.in. Brice Mousset, Derek Mitchell, Ashle Dawson. Obecnie członkini zespołu Open-Minded Group.

Krystyna Pajerska

Szybko przekona Cię do siebie swoją energią i zaangażowaniem.
Bliską przyjaźń z rosyjską odmianą stylu discofox rozpoczęła wyjazdem do Rosji na NORDCUP – największy tamtejszy festiwal związany z tym stylem. Od tego czasu odwiedza rosyjską społeczność tego tańca regularnie i skupia swoje działania na propagowaniu tego stylu zarówno w Polsce jak i innych europejskich krajach. W swoim dorobku posiada takie osiągnięcia jak

Oficjalne Mistrzostwo Polski stylu discofox 2018,
Drugie v-ce mistrzostwo świata w stylu discofox 2017
Zdobycie kategorii j&j Rising Stars w kategorii discofox w rosyjskim systemie punktowym

Natalia Aksak (Malinga)

Odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać ? taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), od 2005 związana z tańcami afro-kubańskimi jako instruktor prowadząc kursy salsy, biorąc udział w pokazach i eventach.
W ramach własnego rozwoju doskonaliła technikę tańca uczestnicząc w zajęciach baletu w Krakowskiej Królewskiej Szkole Baletu i Tańca i biorąc udział w dwóch edycjach Jubileuszowej Gali Baletowej w Teatrze Variete w latach 2017-2018.
Rok 2017 to okres nowej przygody z tańcem – discofox, który pochłonął ją całkowicie. Swoje umiejętności w zakresie tego tańca doskonali pod okiem światowej klasy instruktorów ze Szwajcarii, Rosji, biorąc udział w międzynarodowych warsztatach w Graz (Austria), Move On w Lozannie (Szwajcaria) oraz festiwalu HD w Moskwie (Rosja).
Równocześnie, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie instruktorskie, przekazuje swoją wiedzę i fascynację tańcem na kursach i warsztatach tanecznych.

Paulaa Pola Ryżak

Tańczy od 3 roku życia, z pierwszymi zajęciami tanecznymi spotkała się w przedszkolu . Jej pierwszym stylem tańca, który miała okazję trenować był balet oraz taniec towarzyski, od podstawówki, przez gimnazjum i liceum jej sercem władał również cheerleading.  7 lat temu trafiła do Szkoły Tańca Sempre, gdzie rozpoczęłam swoją przygodę z tańcem nowoczesnym.  Przez ostatnie 3 lata intensywnie trenowała w formacji tanecznej DROP OUT CREW, w Meant to move DS, która ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym występ na WOD2018. Aktualnie rozwija się na warsztatach tanecznych również z zagranicznymi instruktorami. Poza tańcem jest również fizjoterapeutką i trenerem personalnym wiec podczas treningów tanecznych dba o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń oraz siłę i sprawność naszych tanecznych ciałek !

Pamela Bosak

Tancerka, pedagog tańca, doktorantka nauk o sztuce na UJ. Zajmuje się także krytyką i teorią teatru i teatru tańca. Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Regularnie publikuje recenzje i teksty krytyczne na portalach i w pismach teatralnych. Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, związana z Krakowskim Teatrem Tańca. Można ją zobaczyć w spektaklu Magdaleny Skowron „Mój smutek ma przyczyny po prostu chemiczne”, w spektaklach Eryka Makohona „Glamour” i „MY|WY”, „Takarazuka camp”, a także „The Entrance” Ayrin Ersoz. Wraz z Magdą Skowron zatańczyła i stworzyła spektakl „aN_Na”.