Grafik obowiązuje od 4 września 2023 do 30 czerwca 2024
Do wszystkich grup otwartych możesz się zapisać w każdej chwili
Zapisy na zajęcia są obowiązkowe, zapisać się można przez formularz po kliknięciu w zajęcia, które Cię interesują
Informacje o ewentualnych zmianach są codziennie zamieszczane w relacjach na Instagramie oraz postach na Facebooku
Wszystkie nasze zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych (16+) Na zajęcia K-pop oraz Commercial zapraszamy również młodsze osoby (12+), za zgodą rodzica/opiekuna.
Sala A
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | |||||||
11:00 | |||||||
12:00 |
|
||||||
13:00 |
|
||||||
14:00 |
|
|
|||||
15:00 |
|
|
|||||
16:00 | |||||||
17:00 |
|
|
|
|
|||
18:00 |
|
|
|
|
|
||
19:00 |
|
|
|
||||
20:00 |
|
|
|
|
|||
21:00 |
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
||||||
18:00 |
|
||||||
19:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
||||||
19:00 |
|
||||||
20:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | |||||||
11:00 | |||||||
18:00 | |||||||
19:00 | |||||||
20:00 |
|
|
|
||||
21:00 |
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
||||||
18:00 |
|
|
|
||||
19:00 |
|
||||||
20:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||||
18:00 | |||||||
19:00 |
|
||||||
20:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||||
20:00 | |||||||
21:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 |
|
||||||
13:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 |
|
|
|||||
15:00 |
|
|
|||||
16:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
Poniedziałek
-
Taniec współczesny
–
Technika i improwizacja (basic) Katarzyna Krzysztofek
-
Taniec współczesny
–
Technika i choreografia (basic) Katarzyna Krzysztofek
-
Taniec imprezowy
–
W parach lub solo
-
KTT Sempre
–
Tańce Latynoamerykańskie grupa zaawansowana Mikołaj Nowoświat
Wtorek
-
Taniec Towarzyski
–
Taniec towarzyski dla par – start 12 września
-
Taniec Towarzyski
–
Grupa promocyjna dla osób bez pary – start 12 marca
-
KTT Sempre
–
Tańce latynoamerykańskie grupa początkująca Mikołaj Nowoświat
-
KTT Sempre
–
Stamina
Środa
-
Commercial
–
Grupa początkująca – Kalina Krzemińska
-
Taniec imprezowy
–
W parach lub solo
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
Czwartek
-
Taniec Towarzyski
–
Taniec towarzyski dla par – start 8 lutego
-
Taniec Towarzyski
–
Grupa promocyjna dla osób bez pary – start 26 października
-
KTT Sempre
–
Tańce Latynoamerykańskie grupa średnio zaawansowana Mikołaj Nowoświat
Piątek
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
Tańce standardowe grupa początkująca Jakub Furman
-
KTT Sempre
–
Taniec towarzyski
-
KTT Sempre
–
Taniec towarzyski
Sobota
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
-
Latino
–
Grupa średnio zaawansowana – Magdalena Samek
-
Latino
–
Grupa średnio zaawansowana – Magdalena Samek
-
K-pop
–
Grupa zamknięta poziom zaawansowany Agnieszka Galewicz
-
K-pop
–
Grupa zamknięta poziom średnio zaawansowany Agnieszka Galewicz
-
KTT Sempre
–
Taniec towarzyski
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
Niedziela
-
KTT Sempre
–
-
KTT Sempre
–
-
K-pop
–
Grupa zamknięta poziom zaawansowany Agnieszka Galewicz
-
K-pop
–
Grupa zamknięta poziom średnio zaawansowany Agnieszka Galewicz
-
Taniec Towarzyski
–
Taniec towarzyski dla par – start 7 kwietnia
Sala B
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 |
|
||||||
11:00 |
|
||||||
12:00 |
|
||||||
13:00 |
|
||||||
17:00 |
|
|
|
|
|||
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
||
21:00 |
|
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
||||||
20:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 |
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 |
|
||||||
21:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 |
|
|
|||||
21:00 |
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 |
|
||||||
11:00 |
|
||||||
17:00 |
|
|
|||||
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 |
|
||||||
19:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
||||||
19:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 |
|
||||||
20:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
||||||
19:00 |
|
Poniedziałek
-
Taniec ludowy
–
Grupa początkująca Izabela Linek
-
K-pop
–
Agnieszka Galewicz grupa open
-
Kurs szpagatowy
–
Grupa początkująca Natalia Rzepecka
-
Twerk
–
Grupa początkująca Julia Żak
-
Twerk
–
Grupa open Julia Żak
Wtorek
-
Reggaeton
–
Grupa open Natalia Cebula
-
Balet
–
Grupa początkująca Bernadetta Zwierowska
-
Elastyczne ciało w tańcu
–
Grupa początkująca Bernadetta Zwierowska
-
High Heels
–
Technika Gabrysia Borowska
-
High Heels
–
poziom początkujący Gabrysia Borowska
Środa
-
Balet
–
Grupa początkująca Ewa Kalita
-
Balet
–
Grupa średniozaawansowana Ewa Kalita
-
Elastyczne Ciało W Tańcu
–
Grupa początkująca Ewa Kalita
-
High Heels
–
poziom początkujący choreo Gabrysia Borowska
-
High Heels
–
Grupa średnio zaawansowana Gabrysia Borowska
Czwartek
-
Balet
–
Grupa początkująca Ewa Kalita
-
Burleska & Chair dance
–
Grupa początkujaca Małgorzata Perzyńska-Musiał
-
Kurs szpagatowy
–
Grupa początkująca Natalia Rzepecka
-
K-pop
–
Weronika Galewicz grupa początkująca
Piątek
-
Latino solo
–
Cardio – Magda Samek
-
Latino solo
–
Sensual – Magda Samek
-
Jazz
–
Grupa początkująca (technika) Marianna Ernst
Sobota
-
Balet
–
Grupa początkująca Agnieszka Pena
-
Balet
–
Grupa początkująca Agnieszka Pena
-
Elastyczne Ciało W Tańcu
–
Grupa początkująca Agnieszka Pena
-
Jazz
–
Grupa początkująca (choreografia) Marianna Ernst
-
Wprawki
–
Wprawki dla uczestników kursów tańca towarzyskiego
Niedziela
-
Tańce latynoamerykańskie
–
Tańce latynoamerykańskie Magdalena Samek
-
Tańce latynoamerykańskie
–
Tańce latynoamerykańskie Magdalena Samek
Sala C
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
|
|
|||
18:00 |
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
21:00 |
|
|
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
|||||
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 |
|
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
|||||
19:00 |
|
|||||
20:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
21:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 |
|
|||||
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 |
|
|
||||
20:00 |
|
|||||
21:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
20:00 |
|
|
||||
21:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 |
|
|||||
20:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
18:00 |
|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|
21:00 |
|
Poniedziałek
-
K-pop
–
Grupa początkująca Agnieszka Galewicz
-
Hip-Hop
–
Grupa początkująca Pola Ryżak
-
Commercial
–
Gabrysia Strzępek grupa początkująca
-
High heels
–
Gabriela Borowska grupa początkująca
-
Współczesny discofox
–
grupa początkująca Marek Grzybowski
Wtorek
-
Bachata solo
–
Grupa początkująca Natalia Cebula
-
Latino
–
Grupa początkująca technika – Magdalena Samek
-
Latino
–
Grupa początkująca choreo Magdalena Samek
-
Latino
–
Grupa od zera Magdalena Samek
Środa
Czwartek
-
High heels
–
Gosia Bieńko grupa basic
-
Balet
–
Grupa średnio zaawansowana (+puenty) Ewa Kalita
-
Dancehall female
–
Grupa początkująca Ania Bogunia
-
Dancehall female
–
Grupa średnio zaawansowana Ania Bogunia
Piątek
-
Bachata solo
–
Lady Styling Natalia Cebula
-
Reggaeton
–
Grupa początkująca Natalia Cebula – start 20 października
-
High heels
–
Gosia Bieńko grupa open
-
Twerk
–
Grupa początkująca Gosia Bieńko
-
Twerk in heels
–
Gosia Bieńko – grupa początkująca
Niedziela
-
Commercial
–
Gabrysia Strzępek grupa zamknięta