Taniec imprezowy

Taniec imprezowy

TANIEC IMPREZOWY DISCO W PARACH
Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie koniecznie jakiś bardzo charakterystyczny styl? Chcesz swobodnie tańczyć na weselach i potańcówkach, a nie koniecznie trenować sportowo? Jeśli chciłbyś nauczyć się wygodnie, płynnie i sprawnie prowadzić każdą partnerkę w tańcu tak aby czekala na nastepny wspólny taniec, jesli chciałabyś w wdziękiem podążać za prowadzeniem partnera pięknie się przy tym prezentując i pozostawiać po sobie ten eteryczny efekt wow – to jest właśnie kurs dla Ciebie! To co mamy dla Was to zestaw kroków i wskazówek, które uporządkują wasz taniec, wprowadzą do niego wygodę i harmonię. Nauczymy gadżetów które robią wrażenie, nauczymy efektownych przejść i uchylimy rąbka tanecznej tajemnicy znanym wszystkim zaawansowanym tancerzom. To świetny kurs aby zacząć swoją przygodę z tańcem w parze!

Prowadzący: George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood to para z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim, która taniec ma we krwi. Choć posiadają zupełnie różne zaplecza taneczne i sukcesy i innych formach tańca – połączył ich właśnie West Coast Swing i spontaniczna improwizacja taneczna w której odnaleźli nową pasję i której poświęcili ostatnie lata. Energiczni, sympatyczni i skuteczni z ich zajęć na pewno wyjdziesz z uśmiechem!

Instruktorzy

George Sherwood i Krystyna Pajerska-Sherwood

Grafik

zajęciaterminpoczątekpoziomuwagi
Grupa 1Poniedziałek 21:0018.10.2021początkującyZbieramy zapisy

Zapisz się

Zajęcia rozpoczynają się gdy zbierze się odpowiednia liczba osób. Wpisz poprawne dane aby otrzymać od nas informację zwrotną oddnośnie rozpoczęcia kursu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu


  Uwagi

  PROMOCJA!

  Karnet miesięczny

  4 wejścia (1x/tyg) – 60 zł

  8 wejść (2x/tyg) – 100 zł

  jednorazowe wejście – 20zł

  Akceptujemy Karty:

  • Muliti Sport Plus / Student
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • MyBenefit
  • PZU Sport