FAQ

Czy jeśli grupa już ruszyła to czy mogę do niej dołączyć?

Do wszystkich grup otwartych można się zapisać w każdej chwili, zajęcia są prowadzone tak, aby można było dołączyć na każdym etapie.

Czy trzeba się zapisywać czy można po prostu przyjść?

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe, zapisać się można przez formularz na naszej stronie internetowej, nawet jeśli chce się przyjść na zajęcia jednorazowo.

Czy jeśli byłam/em raz na zajęciach to muszę się zapisywać na kolejne?

Nie, jesteś na liście dopóki chodzisz na zajęcia regularnie, ponownego zapisu należy dokonać po dwóch nieobecnościach.

Co trzeba wziąć ze sobą na zajęcia?

Buty na przebranie, gumkę do włosów, na zajęciach high heels oraz twerk mogą przydać się ochraniacze na kolana.

Jak się ubrać na zajęcia?

Na zajęcia taneczne warto wybrać wygodny strój niekrępujący ruchów, zapewniający dobre samopoczucie i komfort. Na zajęciach baletu, rozciągania czy tańca współczesnego nie trzeba mieć butów – wystarczą skarpetki bądź baletki.

Czy można skorzystać z Karty Multisport?

Z Kartą Multisport Plus/Student można wejść na każde nasze zajęcia bez ograniczeń i bez dopłat, a z kartą Multisport Classic/Light/MultiActive na jedne zajęcia dziennie. Wystarczy przed zajęciami podejść z Kartą do recepcji i okazać dowód tożsamości. Co istotne, z karty Multisport można skorzystać nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem zajęć oraz nie później niż 15 minut po rozpoczęciu zajęć (na przykład: jeśli zajęcia są o 19:00, odbić się kartą można między 18:45 a 19:15)

Jak wygląda korzystanie z karnetu?

Karnety zajęciowe na 4 wejścia są ważne 1 miesiąc i można je wykupić na jeden konkretny styl tańca. Taki karnet należy wykorzystać w ciągu jednego miesiąca, wyjątkowo można zgłosić jedną nieobecność (do godziny 12:00 w dniu zajęć, sms’em, mailem, telefonicznie) wówczas zajęcia nie przepadną. Karnety zajęciowe na 8 wejść również są ważne 1 miesiąc i można je wykupić na maksymalnie dwie formy tańca (np. balet + elastyczne ciało w tańcu), taki karnet także trzeba wykorzystać w ciągu miesiąca i jednorazowo można zgłosić dwie nieobecności. Karnet open obowiązuje jeden miesiąc i w ciągu jego obowiązywania można chodzić na wszystkie dostępne aktualnie zajęcia. Ceny karnetów znajdziecie tutaj.